DINA HITEX

DINA - HITEX, spol. s r.o.

Ždánská 987

685 01 Bučovice

Tel. recepce:

+420 517 380 820

Tel. objednávky ČR:

+420 517 324 503

Tel. objednávky zahraničí:

+420 517 324 504

info@dina-hitex.com

Logo Facebook Připojte se k našim fanouškům a spoko- jeným zákazníkům na facebooku

Uživatelský účet

Jazyky

CZ EN PL

Budoucnost letecké záchranné služby probere vláda v září

Vláda odložila jednání o podobě letecké záchranné služby po roce 2020 na schůzi naplánovanou na 4. září. Ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík (ČSSD) na twitteru uvedl, že z časových důvodů. Jednání se uskuteční v Lednici, půjde o společné zasedání se slovenskou vládou.

23. 8. 2017

... více zde

Lékařské konopí bude znovu dodávat Elkoplast

Lékařské konopí na český trh bude znovu dodávat slušovická firma Elkoplast. Vítěze tendru již vybral Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL). Společnost Elkoplast konopí státu dodávala už dříve, v lékárnách bylo do konce ledna.

23. 8. 2017

Na zvýšení platů zdravotních sester má Ústecký kraj 45 milionů

Na mzdy zdravotních sester pracujících na směny a bez odborného dohledu Ústecký kraj dostal od státu požadovaných skoro 37 milionů korun. Ze svého rozpočtu doplatí kraj osm milionů korun na platy dalšího zdravotnického nelékařského personálu. Sestry dostaly přidáno od července.

23. 8. 2017

Kariéra u DINA - HITEX, spol. s r.o.

Hledáme vhodné zájemce na pozice:

                                           Ždánská 987, 685 01 Bučovice

                        Tel.: 517 380 820,  Fax:  517 380 831

                              přijme do pracovního poměru

Regulatory Affairs

Náplň práce:

- odpovídá za plnění legislativních požadavků vyžadovaných pro oblast posuzování shody výrobků

   včetně klinických hodnocení a povýrobního sledování

- archivuje doklady související s vystavováním značky CE

- vystavuje platná prohlášení o shodě k výrobkům DINA-HITEX

- realizace aktivit k zajištění registrace zdravotnických prostředků- účast na vývojových projektech nových zdravotnických prostředků a změnových řízeních

Požadujeme:

-       min. úplné středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou

-       znalost legislativy pro oblast zdravotnických prostředků

-       dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office)

-       aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem

-       řidičský průkaz sk. B

-       pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

- odpovídající platové ohodnocení

- příjemné pracovní prostředí

- zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, věrnostní odměny)

Své životopisy zasílejte na e-mail: h.srolerova@dina-hitex.com

PRACOVNÍKA / PRACOVNICI ÚKLIDU NA PŘÍLEŽITOSTNOU VÝPOMOC

NÁPLŇ PRÁCE:   úklid, výdej obědů

Práce vhodná jako přivýdělek pro maminky na mateřské nebo proaktivní seniory.
V případě Vašeho zájmu nás můžete kontaktovat osobně, telefonicky nebo e-mailem: j.viswanath@dina-hitex.com

 V současné době společnost DINA-HITEX spol. s r.o. zaměstnává více než 200 pracovníků a je jedním z významných výrobců spotřebního zdravotnického materiálu v Evropě.  V případě zájmu o zaměstnání zašlete strukturovaný životopis na e-mail:

info@dina-hitex.com, který bude veden v evidenci a pokud se uvolní pracovní pozice, bude vybraný uchazeč kontaktován.